Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: internet Sitemiz değişik kuruluşların kiralık vasıtalarını yayınlamak sebebiyle hizmete girmiştir.
sayfamızda yalnızca 12 farklı firma /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın bütün SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık müşteri hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
ilkönce şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet sunmak hem de sitemizin kalitesini korumak düşüncesiyle her vasıtayı sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde yüksek model ve lüks otomobilleri yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir zayiattan sayfamız mesul değildir.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- vasıtanızı sitemizde yayınlamak için önce size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, bilgi iste modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine fiyat alın mail gönderiyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından Detaylar için tıklayın düzenlenip sizin verdiğiniz bilgiler ışığında sitemize yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine şirket ismi ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu ile aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız otomobil resmi ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız yalnızca otomobil firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait miktarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} siteye eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme izmir oto kiralama bilgisi yollayınız.
12.Otomobilinizi sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar